ELTEfeszt 2016

ELTE BTK

2016. október 14. -

ELTE BTK

Több mint hatvan program, interaktív workshopok, látványos kísérletek, nemzetközi lehetőségek és az ország legjobb kutatóinak rendhagyó órái: az Eötvös Loránd Tudományegyetem Trefort-kerti Campusa 2016. október 14-én átváltozik az interaktív pályaválasztó fesztivál idejére.

Az idén már negyedik alkalommal megrendezett fesztivál több mint egy hagyományos nyílt nap: az izgalmas programon intézményünk összes kara bemutatkozik – nem mindennapi formában. A főelőadásokat idén Csabai István fizikus, Miklósi Ádám etológus, Nádasdy Ádám irodalomtudós és Turcsányi-Szabó Márta informatikus tartja. A fesztivált nyereményjáték kíséri – az ELTE-s ajándékcsomagok mellett három tablet is gazdára vár –, a résztvevő diákok részére igazolást állítunk ki.

A Bölcsészettudományi Kar az A épület 047-es teremben az alábbi mintaórákkal várja az érdeklődőket:

További részletek az ELTE honlapján olvashatók.

Időpont: 2016. október 14. 7:30
Helyszín: ELTE BTK (1088 Budapest, Múzeum krt. 4., 6-8.)