Indul a Budapesti Egyetemi Futsal Bajnokság

ELTE-s csapatok jelentkezését is várják a Budapesti Egyetemi Futsal Bajnokságra! A legjobbak akár az egyetemi futsal válogatottba is bekerülhetnek.

Jelentkezhet minden budapesti, ill. Pest-megyei felsőoktatási intézmény hallgatóiból álló csapat, akik megfelelnek az MLSZ versenykiírásának. Hallgatói jogviszonnyal rendelkező, vagy egy évnél nem régebben diplomázott hallgatók. Mivel MLSZ bajnokságról van szó, a felsőoktatási intézmény vagy azzal együttműködésben álló sportegyesület igazolt, érvényes sportorvosi engedéllyel bíró sportolói szerepelhetnek a mérkőzéseken.

2016. október 14. (péntek), 12 óra a nevezési határidő. Az MLSZ részére (Tao. támogatásnak köszönhetően, 90%-al csökkentve) befizetendő 40 e Ft/csapat a nevezési díj, 1000 Ft éves tagsági díj (ha még nem tagja a nevező egyesület az MLSZ-nek).

További részletek a BEAC honlapján!

2016.10.07.