17. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás

2017. január 19–21. között 17. alkalommal rendezik meg az Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítást Budapesten. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem CF07- es számú standjánál természetesen idén is folyamatosan tájékoztatja majd a képzései iránt érdeklődőket. Mezey Barna rektor január 19-én 10:30-kor tart előadást.

A továbbtanulni szándékozók mellett a pedagógusok, intézményvezetők és egyéb szakmai kiállítók számára is fontos, egyedülálló lehetőséget nyújt a rendezvény, hiszen mind egy színtéren értesülhetnek a szakmai újításokról, módszerekről. Különböző előadások keretein belül tájékozódhatnak a magyar felsőoktatás jövőjéről, valamint a kiállítók képviselőivel beszélgetve alkalmuk nyílhat elképzeléseiket közös útra terelni.

Részletes program

Facebook esemény

Időpont: 2017. január 19-21.

Helyszín: CF07- es stand, HUNGEXPO Budapesti Vásárközpont (1101 Budapest, Albertirsai út 10.)

2017.01.13.