IV. Egyetemi-Főiskolai Dolgozók Sportkupája

ELTE Sporttelep, Bogdánfy utcai sportcsarnok

2017. április 22. -

ELTE Sporttelep, Bogdánfy utcai sportcsarnok

Az ELTE Sport Kft. 2017. április 22-én rendezi meg negyedik alkalommal az Egyetemi-Főiskolai Dolgozók Sport Kupáját. Nevezési határidő: 2017. április 19.

Az idei évben új sportágként a röplabda is szerepel a programban, így összesen már hat sportágban – kispályás labdarúgás, kosárlabda, röplabda, tenisz, tollaslabda és asztalitenisz – hirdetik meg a szervezők a kupát. A rendezvény célja a közös mozgáson túl az egyetemek-főiskolák közötti közösség építése.

A kupa fővédnökei Mezey Barna, az ELTE rektora, Scheuer Gyula, az ELTE kancellárja, Hofmann Tamás, Újbuda polgármestere, Kiss Ádám, a MEFS elnöke; védnöke Pálfia Zsolt, az ELTE FDSZ elnöke. A rendezvényt az EMMI Felsőoktatásért Felelős Államtitkárság és az EMMI SE támogatásával, valamint a Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség és a Budapesti Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség ajánlásával rendezik meg. Az eseményre valamennyi felsőoktatási intézményt örömmel várják.

Helyszínek:

• ELTE Sporttelep (1117 Budapest, Bogdánfy utca 10/A): két műfüves foci pálya és 5 db salakos teniszpálya
  • Bogdánfy utcai sportcsarnok (1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B): három parketta borítású pálya és egy filc borítású pálya

Időpont: 2017. április 22. 09:00

Forrás és részletes felhívás: elte.hu