Bölcsész Napok 2017

05/09 - 05/11

2017. május 09. - 2017. május 11.

ELTE BTK

05/09 - 05/11

2017. május 09. - 2017. május 11.

ELTE BTK

2017. május 9-11. között immár kilencedik alkalommal rendezi meg a Kar Hallgatói Önkormányzata az év legnagyobb rendezvényét, a Bölcsész Napokat, amelyre minden érdeklődőt szeretettel várnak.

Idén ismételten változatos és tartalmas három nap várja az egyetemi polgárokat, miközben a Kar kampusza a hét elejétől folyamatosan kívül-belül megtelik élettel. A sokszínű események között mindenki megtalálhatja a neki legmegfelelőbbet az épületekben található tudományos konferenciáktól kezdve a színpadon megelevenedő szórakoztató programokon át az esti koncertekig, vagy hasznosan eltöltheti az időt a kampusz egészén helyet kapó különböző sátrak között sétálva is.

A résztvevők többek között találkozhatnak Ónódi Eszter és Kerekes Vica színésznőkkel, rendhagyó kerekasztal-beszélgetésen vehetnek részt a legendás és idén 30 éves Szomszédok című teleregény egykori szereplőivel, megrendezik a VIII. Ruszisztikai Napokat, de csatlakozhatnak a Fogyatékosügyi Központ programjaihoz, a Szerdai Szalon eseményeihez vagy a számos koncert valamelyikéhez is.

A rendezvény teljes terjedelmében ingyenes.

A folyamatosan frissülő program megtalálható a Facebook eseménynél.

Időpont: 2017. május 9-11.

Helyszín: ELTE BTK