2018.07.17. kedd

A Trefort-kerti kampusz nyári zárva tartásáról

Tisztelt Oktatótársaim!

Tisztelt Munkatársaim!

A Karon 2017. évre tervezett nyári műszaki karbantartási munkálatok elvégzése érdekében a kampusz épületeiben működési korlátozásokra, illetve épületbezárásokra kerül sor.

(1) Zárva tartás augusztus 1. és 22. között

A kampusz épületei 2017. augusztus 1. és augusztus 22. között zárva lesznek – a Rákóczi út 5. épület, valamint a Múzeum krt. 4/A épület földszintjét és első emeletét kivéve. A hétvégékre ezekben az épületekben is kötelező elvégezni az elektromos eszközök áramtalanítását.

A kampusz épületeiben ebben az időszakban a munkavégzés értelemszerűen nem lehetséges. Az épületekbe történő bejutás kivételesen sürgős esetben az Üzemeltetési Igazgatóságon keresztül, Székelyhidi Lászlóval (szekelyhidi.laszlo@kancellaria.elte.hu, 2104 mellék) egyeztetve lehetséges.

(2) Zárva tartás augusztus 23. és 31. között

A kampusz épületei 2017. augusztus 23. és augusztus 31. között részlegesen lesznek zárva – a Rákóczi út 5. épület, valamint a Múzeum krt. 4/A épület földszintjét és első emeletét kivéve. A hétvégére ezekben az épületekben is kötelező elvégezni az elektromos eszközök áramtalanítását.

A kampusz épületeiben ebben az időszakban a munkavégzés már lehetséges. Az épületekbe történő bejutás ebben az esetben is az Üzemeltetési Igazgatóságon keresztül, Székelyhidi Lászlóval (szekelyhidi.laszlo@kancellaria.elte.hu, 2104 mellék) egyeztetve lehetséges.

(3) A parkolás rendje augusztus 1. és 31. között

Augusztus folyamán végzi el a kampusz üzemeltetője a több éve esedékes kertrendezést. Ennek következtében augusztus 1. és 31. között nem lehet parkolni a kampusz területén. Kivételesen sürgős esetben lehetséges csak a parkolás az Üzemeltetési Igazgatóságon keresztül, Székelyhidi Lászlóval egyeztetve (szekelyhidi.laszlo@kancellaria.elte.hu, 2104 mellék).

(4) Az összes elektromos berendezés áramtalanítása, eszközök biztonságba helyezése az augusztus 1. és 31. közötti zárva tartási időszakra

Kérem oktatótársaimat és munkatársaimat, hogy a környezetükben működő valamennyi elektromos berendezést áramtalanítsák a zárva tartási időszakra, különösen legyenek figyelemmel a hűtőgépekre. Kérem továbbá, hogy a munkáltató által átadott valamennyi eszközt helyezzék biztonságba, azokat zárják el.

(5) A zárva tartás és a szabadságolás összefüggéséről (2/2016. (IV. 18.) számú rektori-kancellári közös utasítás a szabadságolási rendről, valamint a jelenlét és a távollét nyilvántartásáról)

Az utasítás 1. §-a a) bekezdésének aa) pontja kimondja: a szabadságokat (a szabadságolási tervnek megfelelően) a szakmai és az adminisztratív feladatok igényeihez mérten, a folyamatos feladatellátás biztosítása mellett elsősorban nyáron az adott év augusztus 1-től augusztus 20. napjáig terjedő időszakban kell kiadni.

Tájékoztatom Önöket, hogy ettől az évtől kezdve, a nyári időszakban végzi a Kancellária a kampusz üzemeltetésével összefüggő és előírt éves ingatlankarbantartást. Ebben az időszakban az épületeink zárva lesznek.

Köszönöm oktatástársaim és munkatársaim szíves együttműködését.

Budapest, 2017. június 30.

Üdvözlettel,

Prof. Borhy László akadémikus s.k.,

dékán

V/2017. (VI. 30.) sz. dékáni körlevél, A Trefort-kerti kampusz nyári zárva tartásáról

.:   Portálkezelői menü  •   Tartalom módosítása  •  Utolsó módosítás: 2017.07.05.      :.
2018 július
Az I. évfolyam francia minor szak írásbeli szintfelmérőjére
Az I. évfolyam francia minor szak írásbeli szintfelmérőjére 2018. szeptember 3-án, hétfőn 10 órakor kerül sor.
Portugál minor tájékoztató
A portugál minor szakirányt a bolognai rendszerben bármely alapszakos, portugál nyelvtudással nem rendelkező ELTE hallgató választhatja. Részletek »
Spanyol minoros szintfelmérő
A Spanyol Nyelvi és Irodalmi Tanszék a 2018/2019-es tanévre is hirdet minoros szintfelmérő beszélgetést. Részletek »