2018.04.21. szombat

Kitüntetések a kari ünnepen

2017. november 17-én az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar alapításának 382. évfordulója alkalmából rendezett ünnepségen Borsodi Csaba dékán kitüntetéseket adott át a Kar kiemelkedő tevékenységet nyújtó oktatóinak, kutatóinak, kiváló munkát végző dolgozóinak, illetve egy tehetséges hallgatónak.

Borsodi Csaba beszédében az elmúlt egy évet értékelte szám- és tényadatainak fényében, amely után a Kar kitüntetéseinek átadására került sor.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Pro Facultate Philosophiae-díjat adományozott a Karon végzett több évtizedes kimagasló oktatói és közéleti tevékenységéért Erdődy Gábor egyetemi tanárnak.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Ürményi József-díjat adományozott a Karon végzett kiemelkedő oktatói tevékenységéért Kontra Edit habilitált egyetemi docensnek és Négyesi Mária egyetemi docensnek.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Cziráky Antal-díjat adományozott a Karon végzett kiemelkedő kutatói tevékenységéért Dávidházi Péter és Kroó Katalin egyetemi tanároknak.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Barkóczy Ferenc-díjat adományozott a Karon végzett kiemelkedő munkájáért Faga-Nagy Mária könyvtárosnak, Székelyné Muhr Szilvia hivatalvezető-helyettesnek.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Oktatói Tudományos Diákköri Díjat adományozott a Karon végzett tehetséggondozási tevékenységéért Kiss Farkas Gábor egyetemi docensnek, Koltai Kornélia adjunktusnak, Szabó Gábor adjunktusnak és Szentgyörgyi Rudolf adjunktusnak.

2017-ban az erre hivatott kuratórium által támogatott kutatása megvalósítása érdekében Hallgatói Kiválósági Ösztöndíjban részesítettük: Jamriskó Tamás kommunikáció és médiatudomány mesterszakos hallgatót.

A kitüntetettek méltatását a korábbi évek díjazottjaival együtt ITT lehet megtekinteni.

KÉPEK

A képen balról jobbra: Jamriskó Tamás, Szentgyörgyi Rudolf, Szabó Gábor, Koltai Kornélia, Kiss Farkas Gábor, Székelyné Muhr Szilvia, Faga-Nagy Mária, Kroó Katalin, Dávidházi Péter, Négyesi Mária, Kontra Edit, Erdődy Gábor látható, a fényképet készítette: Selmeczi Tamás.

.:   Portálkezelői menü  •   Tartalom módosítása  •  Utolsó módosítás: 2017.11.30.      :.
2018 április
Sirató az elveszett földért​
A Katalán Könyvtár 15. kötetének bemutatója Részletek »
Lett–magyar kulturális kapcsolatok
Dr. philol. Venta Kocere, a Lett Egyetem Tudományos Könyvtára igazgatójának előadása.
Lesen, Lernen, Kooperieren
Nemzetközi konferencia a Germanisztikai Intézet szervezésében. Részletek »
A hang világnapja
Hogyan működik? A zöngeképzésről érthetően című előadás. Részletek »