Kitüntetések a kari ünnepen

2017.11.30.
Kitüntetések a kari ünnepen
Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar alapításának 382. évfordulója alkalmából rendezett 2017. november 17-i ünnepségen Borsodi Csaba dékán kitüntetéseket adott át a kar kiemelkedő tevékenységet nyújtó oktatóinak, kutatóinak, kiváló munkát végző dolgozóinak, illetve egy tehetséges hallgatónak.

Borsodi Csaba ünnepi beszédében értékelte az elmúlt egy év eseményeit, majd a kar kitüntetéseinek átadására került sor.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Pro Facultate Philosophiae-díjat adományozott a karon végzett több évtizedes kimagasló oktatói és közéleti tevékenységéért Erdődy Gábor egyetemi tanárnak.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Ürményi József-díjat adományozott a karon végzett kiemelkedő oktatói tevékenységéért Kontra Edit habilitált egyetemi docensnek és Négyesi Mária egyetemi docensnek.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Cziráky Antal-díjat adományozott a karon végzett kiemelkedő kutatói tevékenységéért Dávidházi Péter és Kroó Katalin egyetemi tanároknak.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Barkóczy Ferenc-díjat adományozott a karon végzett kiemelkedő munkájáért Faga-Nagy Mária könyvtárosnak, Székelyné Muhr Szilvia hivatalvezető-helyettesnek.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Oktatói Tudományos Diákköri Díjat adományozott a karon végzett tehetséggondozási tevékenységéért Kiss Farkas Gábor egyetemi docensnek, Koltai Kornélia adjunktusnak, Szabó Gábor adjunktusnak és Szentgyörgyi Rudolf adjunktusnak.

2017-ban az erre hivatott kuratórium által támogatott kutatása megvalósítása érdekében Hallgatói Kiválósági Ösztöndíjban részesítettük: Jamriskó Tamás kommunikáció és médiatudomány mesterszakos hallgatót.

A kitüntetettek méltatása a korábbi évek díjazottjaival együtt ITT tekinthető meg.

KÉPEK

A képen balról jobbra: Jamriskó Tamás, Szentgyörgyi Rudolf, Szabó Gábor, Koltai Kornélia, Kiss Farkas Gábor, Székelyné Muhr Szilvia, Faga-Nagy Mária, Kroó Katalin, Dávidházi Péter, Négyesi Mária, Kontra Edit, Erdődy Gábor látható, a fényképet készítette: Selmeczi Tamás