2017.09.22. péntek   
.: Home :.    »    Menü      »    Szervezet      »    INTÉZETEK  
Szervezet
  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
.:  :.
   

Japán Tanszék


Elérhetőségek

Cím: 1088 Budapest, Múzeum Krt. 4/B
Telefon: 411-6500/2033
Email: japantanszek@btk.elte.hu

Vezetés

Mecsi Beatrix Dr., tanszékvezető, habilitált egyetemi docens

Telefon:  411 6500
Szoba:  I. em. 239. (Japán Tanszék)
Email:  mecsi.beatrix@btk.elte.hu

Szabó Balázs Dr., tanszékvezető-helyettes, adjunktus

Telefon:  411-6500/2033
Szoba:  Múzeum krt. 4/B, I. em. 140.
Email:  szabo.balazs@btk.elte.hu

Oktatók

Yamaji Masanori Dr., ny. egyetemi docens

Telefon:  411 6500 / 2241
Szoba:  Fszt. 124.
Email:  yamaji.masanori@btk.elte.hu

Pappova Melinda Dr., adjunktus

Telefon:  411-6500 / 2054
Szoba:  I. em. 237.
Email:  papp.melinda@btk.elte.hu

Umemura Yuko Dr., adjunktus

Telefon:  411-6500 / 2030
Szoba:  I. em. 239.
Email:  umemura.yuko@btk.elte.hu

Zentai Judit Éva Dr., adjunktus

Telefon:  411-6500 / 2054
Szoba:  I. em. 237.
Email:  zentai.judit@btk.elte.hu

Takó Ferenc, tanársegéd

Telefon:  411 6500 / 2054
Szoba:  I. em. 237.
Email:  tako.ferenc@btk.elte.hu

Ono Hisayoshi, lektor

Telefon:  411-6500 / 2033
Szoba:  I. em. 238.
Email:  hisayoshis@gmail.com

Uchikawa Kazumi, lektor

Telefon:  411-6500 / 2033
Szoba:  I. em. 238.
Email:  uchikawa.kazumi@btk.elte.hu


.:   Portálkezelői menü  •   Tartalom módosítása  :.
.: facebook :..: iwiw :.
 ESEMÉNYNAPTÁR   
2017 szeptember
H K Sz Cs P Sz V
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
 ESEMÉNYEK   
Hamar Imre a CCTV új sztárja
A Kar Távol-keleti Intézetének igazgatóját Hamar Imrét a kínai CCTV legnézettebb műsorába, a „Voice”-ba kérték fel vendégnek. Részletek »
Választások a kari Doktorandusz Önkormányzatba
Az ELTE BTK Doktorandusz Önkormányzatának Választási Bizottsága 2017. szeptember 5-én kiírta a kari képviselőválasztását. Részletek »
 Tervezte ::  .: ELTE IIG WDG.IWDG :.
  © 2 0 1 0 - 2 0 1 6   E L T E   B Ö L C S É S Z E T T U D O M Á N Y I   K A R     M i n d e n   j o g   f e n n t a r t v a .
Cím :: ELTE BTK – 1088 Budapest, Múzeum krt. 4/A.,   •   Telefon :: (+36) 1 411 6500   •   (+36) 1 411 6700   •   (+36) 1 411 6900   •   Webform :: küldje el véleményét!