2020/21 ősz | Tanulásmódszertani online tréning

2020.10.26.
2020/21 ősz | Tanulásmódszertani online tréning
A HELP (a hallgatói elégedettséget elősegítő program) tanulásmódszertani online tréningjére azon hallgatók jelentkezését várjuk, akik tanulási kompetenciáikat szeretnék fejleszteni csoportmunkában.

A tréning az egyetemi élet tanulással kapcsolatos kihívásaival való megküzdéshez nyújt hathatós támogatást. A tananyagot természetesen senki nem tanulhatja meg a hallgatók helyett, de tanulásmódszertani ismeretek, - gyakorlatok és - technikák elsajátítása vagy tökéletesítése segíthet az anyag bevésésében, előhívásában, és hozzájárulhat a tanulmányi követelmények eredményesebb teljesítéséhez, ezáltal általános elégedettségi szintjük növekedéséhez.

Igyekszünk megismertetni a hallgatókkal a különféle tanulási stílusokat, hogy jobban ráláthassanak önmaguk működésére is, illetve megismertetjük velük azokat a  technikákat, amelyek segítségével időmenedzsmentjüket hatékonyabbá tehetik. Emellett kipróbálhatnak olyan tanulási módszereket, amelyekkel eredményesebb lehet számukra a tanulás.

• A tréning az MS Teams platformon valósul meg szinkrón formában.
  • Időbeosztás: 2020. november 23. és november 30. (hétfő) 17.00-tól 20.00-ig
  • A tréner neve: Cseke Péter és Bernáth Sámuel
  • A trénerek elérhetősége: help.pszichologus@gmail.com és samubernath@gmail.com
  • Maximális létszám: 20 fő

Meddig és hogyan lehet rá jelentkezni?

Jelentkezni e-mailben az alábbi címen lehet: help.pszichologus@gmail.com

A férőhelyek száma limitált, ezért a jelentkezők a jelentkezés sorrendjében kerülhetnek be novemberi tréningünkre.

Figyelem! Jelentkezésükkel egyben jelzik, hogy elfogadják az alábbi képzési feltételeket:

• A jelentkezőnek az ELTE BTK-val aktív hallgatói jogviszonya van.
  • A jelentkező elfogadja, hogy a képzésről kb. 10 képernyőfelvétel és/vagy -videó készül;
  • A jelentkező elfogadja, hogy a pályázati beszámolóhoz a résztvevők névjegyzékét és az egyes alkalmak generált résztvevői jegyzékét a tréner csatolni fogja.