Az ELTE Alumni Alapítvány adománygyűjtést szervez

Az ELTE Alumni Alapítvány a 2014/2015-ös tanévben négy tehetséges, kiemelkedő tanulmányi eredménnyel rendelkező, szociálisan rászoruló hallgató tanulmányainak támogatására szervez adománygyűjtést a 2013-ban útjára indított ösztöndíjpályázat keretében.

Az ELTE Alumni csak úgy, mint az előző évben, ismét összefogást kezdeményez a jövő sikeres ELTE-seiért. A pályázati anyagok és az interjúk eredményei alapján az ELTE Alumni Alapítvány Kuratóriuma döntött arról, kiknek szervez adománygyűjtést. A pályázat előzményei itt olvashatóak.

Az Alumni Alapítvány ösztöndíjasai:

Az ELTE Alumni Alapítványa 2015. március 10-ig várja a tetszőleges összegű hozzájárulásokat a hallgatók költségtérítésének támogatásához. Közleményben a támogatandó hallgató nevét kell megadni. A „név nélküli” utalások összegéből az ösztöndíjasok egyenlő mértékben részesülnek.

További részletek az ELTE Karrierközpont oldalán találhatóak.

2015.01.27.