Tájékoztató nap a Gólyák számára

ELTE BTK

2015. szeptember 04. -

ELTE BTK

A frissen felvett egyetemi polgárok számára a tanulmányok megkezdésének könnyítése céljából a Kar oktatói és a Hallgatói Önkormányzat tagjai tájékoztató napot szerveznek. Az eseményen lehetőség nyílik megismerni a szakhoz kapcsolódó oktatókat és felsőbb éves hallgatókat, valamint feltenni az addig még megválaszolatlan kérdéseket.

Program

Az alapszakos tájékoztatók és az osztatlan tanárképzéses (a szakpár első felére vonatkozóan) 9:00-10:30 között, az osztatlan tanári szakpárok másik fele 11:00-12:30 között lesznek megtartva.

Az alapszakos hallgatóknak ezután lehetősége nyílik a számukra két legszimpatikusabb minor vagy szakirány/specializáció tájékoztatóját meghallgatni. Ezek 13:00-13:45, illetve 13:45-14:30 között lesznek megtartva két turnusban.

Szabad bölcsészet alapszakos hallgatóknál a beosztás eltérő, a lenti táblázat szerint kerül megrendezésre.

A szakos tájékoztatók után a BTK HÖK Tudományos Bizottsága tart tájékoztatót a Gólyavárban a Karunkon elérhető tudományos ösztöndíjakról, pályázati lehetőségekről!

Facebook esemény

Időpont: 2015. szeptember 4. 9:00

Helyszín: ELTE BTK (1088 Budapest, Múzeum krt. 4., 6-8.)

Letölthető terembeosztás