Osztatlan tanárszakos hallgatók ünnepi évnyitója

Dr. Mezey Barna, az Eötvös Loránd Tudományegyetem rektora ünnepi tanévnyitón köszöntötte az ELTE osztatlan tanárképzésére felvett hallgatókat 2013. szeptember 4-én, 10 órakor a Bölcsészettudományi Kar kampuszán. A Gólyavár Mária Terézia-termében megjelent több mint négyszáz tanárjelöltnek Dr. Károly Krisztina, az ELTE Tanárképző központjának megbízott főigazgatója a tanári hivatás felelősségéről beszélt. Dr. Dezső Tamás, az ELTE Bölcsészettudományi Karának dékánja, Dr. Surján Péter, a Természettudományi Kar dékánja, Dr. Gergó Lajos, az Informatikai Kar dékánhelyettese valamint Dr. Szivák Judit, a Pedagógiai és Pszichológiai Kar dékánhelyettese az egyes karok tanárképzési sajátosságairól tájékoztatta a hallgatókat. Az ünnepségen a Bölcsészettudományi Kar Zenei Tanszéke adott műsort, a Tanszék hallgatóit Dr. Erdős Ákos egyetemi adjunktus vezényelte.

2013.09.10.