2018.06.20. szerda

Kitüntetések a kari ünnepen

2017. november 17-én az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar alapításának 382. évfordulója alkalmából rendezett ünnepségen Borsodi Csaba dékán kitüntetéseket adott át a Kar kiemelkedő tevékenységet nyújtó oktatóinak, kutatóinak, kiváló munkát végző dolgozóinak, illetve egy tehetséges hallgatónak.

Borsodi Csaba beszédében az elmúlt egy évet értékelte szám- és tényadatainak fényében, amely után a Kar kitüntetéseinek átadására került sor.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Pro Facultate Philosophiae-díjat adományozott a Karon végzett több évtizedes kimagasló oktatói és közéleti tevékenységéért Erdődy Gábor egyetemi tanárnak.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Ürményi József-díjat adományozott a Karon végzett kiemelkedő oktatói tevékenységéért Kontra Edit habilitált egyetemi docensnek és Négyesi Mária egyetemi docensnek.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Cziráky Antal-díjat adományozott a Karon végzett kiemelkedő kutatói tevékenységéért Dávidházi Péter és Kroó Katalin egyetemi tanároknak.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Barkóczy Ferenc-díjat adományozott a Karon végzett kiemelkedő munkájáért Faga-Nagy Mária könyvtárosnak, Székelyné Muhr Szilvia hivatalvezető-helyettesnek.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Oktatói Tudományos Diákköri Díjat adományozott a Karon végzett tehetséggondozási tevékenységéért Kiss Farkas Gábor egyetemi docensnek, Koltai Kornélia adjunktusnak, Szabó Gábor adjunktusnak és Szentgyörgyi Rudolf adjunktusnak.

2017-ban az erre hivatott kuratórium által támogatott kutatása megvalósítása érdekében Hallgatói Kiválósági Ösztöndíjban részesítettük: Jamriskó Tamás kommunikáció és médiatudomány mesterszakos hallgatót.

A kitüntetettek méltatását a korábbi évek díjazottjaival együtt ITT lehet megtekinteni.

KÉPEK

A képen balról jobbra: Jamriskó Tamás, Szentgyörgyi Rudolf, Szabó Gábor, Koltai Kornélia, Kiss Farkas Gábor, Székelyné Muhr Szilvia, Faga-Nagy Mária, Kroó Katalin, Dávidházi Péter, Négyesi Mária, Kontra Edit, Erdődy Gábor látható, a fényképet készítette: Selmeczi Tamás.

.:   Portálkezelői menü  •   Tartalom módosítása  •  Utolsó módosítás: 2017.11.30.      :.
2018 június
DAAD német-magyar kutatócsere program - Pályázati-felhívás
A DAAD német-magyar projektalapú kutatócsere program pályázati felhívást tesz közzé 2019-2020-as évre. Részletek »
Textológia és interpretáció a régi magyar irodalomban
Az egy évvel ezelőtt elhunyt Orlovszky Géza emlékére rendezett konferencia. Részletek »
Múzeumok Éjszakája
2018. június 23-án az ELTE BTK – Trefort-kertben.
Némirovsky-délután
A Francia Intézet és az ELTE BTK Francia Tanszékének szervezésében. Részletek »
Nemzeti felsőoktatási ösztöndíj pályázati felhívása a 2018/2019-es tanévre
A nemzeti felsőoktatási ösztöndíj elsődleges célja, hogy a kiemelkedő tanulmányi, illetve tudományos eredményt elért hallgatókat támogassa anyagi és erkölcsi téren egyaránt. Részletek »