2018.05.25. péntek

Kitüntetések a kari ünnepen

2017. november 17-én az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar alapításának 382. évfordulója alkalmából rendezett ünnepségen Borsodi Csaba dékán kitüntetéseket adott át a Kar kiemelkedő tevékenységet nyújtó oktatóinak, kutatóinak, kiváló munkát végző dolgozóinak, illetve egy tehetséges hallgatónak.

Borsodi Csaba beszédében az elmúlt egy évet értékelte szám- és tényadatainak fényében, amely után a Kar kitüntetéseinek átadására került sor.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Pro Facultate Philosophiae-díjat adományozott a Karon végzett több évtizedes kimagasló oktatói és közéleti tevékenységéért Erdődy Gábor egyetemi tanárnak.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Ürményi József-díjat adományozott a Karon végzett kiemelkedő oktatói tevékenységéért Kontra Edit habilitált egyetemi docensnek és Négyesi Mária egyetemi docensnek.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Cziráky Antal-díjat adományozott a Karon végzett kiemelkedő kutatói tevékenységéért Dávidházi Péter és Kroó Katalin egyetemi tanároknak.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Barkóczy Ferenc-díjat adományozott a Karon végzett kiemelkedő munkájáért Faga-Nagy Mária könyvtárosnak, Székelyné Muhr Szilvia hivatalvezető-helyettesnek.

A Kari Tanács a 2016. október 26-án hozott határozata értelmében Oktatói Tudományos Diákköri Díjat adományozott a Karon végzett tehetséggondozási tevékenységéért Kiss Farkas Gábor egyetemi docensnek, Koltai Kornélia adjunktusnak, Szabó Gábor adjunktusnak és Szentgyörgyi Rudolf adjunktusnak.

2017-ban az erre hivatott kuratórium által támogatott kutatása megvalósítása érdekében Hallgatói Kiválósági Ösztöndíjban részesítettük: Jamriskó Tamás kommunikáció és médiatudomány mesterszakos hallgatót.

A kitüntetettek méltatását a korábbi évek díjazottjaival együtt ITT lehet megtekinteni.

KÉPEK

A képen balról jobbra: Jamriskó Tamás, Szentgyörgyi Rudolf, Szabó Gábor, Koltai Kornélia, Kiss Farkas Gábor, Székelyné Muhr Szilvia, Faga-Nagy Mária, Kroó Katalin, Dávidházi Péter, Négyesi Mária, Kontra Edit, Erdődy Gábor látható, a fényképet készítette: Selmeczi Tamás.

.:   Portálkezelői menü  •   Tartalom módosítása  •  Utolsó módosítás: 2017.11.30.      :.
2018 május
DH Budapest 2018
Május 28-án kezdetét veszi az ELTE Bölcsészettudományi Karán az ELTE Digitális Bölcsészet Központja által szervezett négy napos nemzetközi konferencia. Részletek »
Néderlandisztika diszciplináris minor
Tájékoztató a néderlandisztika minor szakirányról Részletek »
Középkorral foglalkozó doktoranduszok konferenciája
2018. június 7-én és 8-án kerül megrendezésre. Részletek »
2018. évi Hahn István Díj átadó
Előadást tart támogatott kutatásáról a 2016. évi díjazott Dr. Bajnok Dániel.
Az anyanyelv-elsajátítás folyamata hároméves kor után
Az ELTE Fonetikai Tanszékén működő gyermeknyelvi kutatócsoport a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal támogatásával szakmai konferenciát szervez. Részletek »
Reformationes – Reformtörekvések a vallástörténetben
Vallástudományi konferencia 2018. május 22-én. Részletek »