Erasmus intézeti, tanszéki koordinátorok

INTÉZET
TANSZÉK
KOORDINÁTOR
E-MAIL
Angol-Amerikai Intézet
 
Dr. Szécsényi Krisztina
szecsenyi.krisztina@btk.elte.hu
Filozófia Intézet
 
Dr. Kodaj Dániel
kodaj.daniel@btk.elte.hu
Germanisztikai Intézet
Germanisztika
Néderlandisztika
Skandinavisztika
Dr. Péteri Attila
Simonfi Eszter
Dr. Soós Anita
peteri.attila@btk.elte.hu
simonfi.eszter@btk.elte.hu
soos.anita@btk.elte.hu
Könyvtár- és Információtudományi Intézet
 
Dr. Bella Katalin
bella.katalin@btk.elte.hu
Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet
  Dr. Förköli Gábor forkoli.gabor@btk.elte.hu
Magyar Nyelvtudományi és Finnugor Intézet
Finnugor Tanszék
Alkalmazott nyelvészet és fonetika
Intézeti koordinátor, Magyar nyelvészeti tanszékek
Balázs Renáta
Dr. Deme Andrea
Dr. Palágyi László
balazs.renata@btk.elte.hu
deme.andrea@btk.elte.hu
palagyi.laszlo@btk.elte.hu
Művészetelméleti és Médiakutatási Intézet
 
Berec Eszter
berec.eszter@btk.elte.hu
Művészettörténeti Intézet
 
Bakonyi Renáta
bakonyi.renata@btk.elte.hu
Néprajzi Intézet
 
Eitler Ágnes
Dr. Bárth Dániel
eitler.agnes@btk.elte.hu
barth.daniel@btk.elte.hu
Nyelvi Közvetítés Intézete
Fordító és Tolmácsképző Tanszék
Magyar mint Idegen Nyelv Tanszék
Benedek Enikő
Dr. Pap Andrea
benedek.eniko@btk.elte.hu
pap.andrea@btk.elte.hu
Ókortudományi Intézet
 

 

Dr. Kozák Dániel
kozak.daniel@btk.elte.hu
Orientalisztikai Intézet
 
Dr. Dallos Edina
Dr. Dezső Csaba
dallos.edina@btk.elte.hu
dezso.csaba@btk.elte.hu
Régészettudományi Intézet
 
Dr. Juhász Lajos
juhasz.lajos@btk.elte.hu
Romanisztikai Intézet
Francia Nyelv és Irodalom
Olasz Nyelv és Irodalom
Portugál Nyelv és Irodalom
Román Filológia
Spanyol Nyelv és Irodalom
Dr. Kalmár Anikó
Dr. Huszthy Alma
Dr. Csaba Márta; Urbán Bálint
Dr. Nagy Levente
Dr. Balázs-Piri Péter 
kalmar.aniko@btk.elte.hu
huszthy.alma@btk.elte.hu
csaba.marta@btk.elte.hu; urban.balint@btk.elte.hu
nagy.levente@btk.elte.hu
balazs-piri.peter@btk.elte.hu
Szláv és Balti Filológiai Intézet
Szláv Filológia
Orosz Nyelv és Irodalom
Lengyel Filológia
Ukrán Filológia
Dr. István Anna
Dr. Pálosi Ildikó
Hamsovszki Júlia
Dr. Kovács Oxana
istvan.anna@btk.elte.hu
palosi.ildikó@btk.elte.hu
hamsovszki.julia@btk.elte.hu
kovacs.oxana@btk.elte.hu
Távol-keleti Intézet
 
Dr. Pap Melinda
pap.melinda@btk.elte.hu
Történeti Intézet
 
Dr. Kökényesi Zolt 
kokenyesi.zsolt@btk.elte.hu