Erasmus intézeti, tanszéki koordinátorok

INTÉZET
TANSZÉK
KOORDINÁTOR
E-MAIL
Angol-Amerikai Intézet
 
Dr. Szécsényi Krisztina
szecsenyi.krisztina@btk.elte.hu
Filozófia Intézet
Újkori és Jelenkori Filozófia
Általános Filozófia
Dr. Olay Csaba
Dr. Kodaj Dániel
olay.csaba@btk.elte.hu
kodaj.daniel@btk.elte.hu
Germanisztikai Intézet
Germanisztika
Néderlandisztika
Skandinavisztika
Dr. Péteri Attila
Simonfi Eszter
Dr. Soós Anita
peteri.attila@btk.elte.hu
simonfi.eszter@btk.elte.hu
soos.anita@btk.elte.hu
Könyvtár- és Információtudományi Intézet
 
Dr. Bella Katalin
bella.katalin@btk.elte.hu
Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet
Régi Magyar Irodalom
Összehasonlító Irodalom- és Kultúratudomány
Dr. Förköli Gábor
Dr. Bengi László
forkoli.gabor@btk.elte.hu
bengi.laszlo@btk.elte.hu
Magyar Nyelvtudományi és Finnugor Intézet
Intézeti koordinátor, Finnugor Tanszék
Alkalmazott nyelvészet és fonetika
Magyar nyelvészeti tanszékek
Dr. Bába Laura
Dr. Deme Andrea
Dr. Palágyi László
baba.laura@btk.elte.hu
deme.andrea@btk.elte.hu
palagyi.laszlo@btk.elte.hu
Művészetelméleti és Médiakutatási Intézet
 
Bakonyi Renáta
bakonyi.renata@btk.elte.hu
Művészettörténeti Intézet
 
Dr. Endrődi Gábor
endrodi.gabor@btk.elte.hu
Néprajzi Intézet
 
Dr. Vincze Kata Zsófia
Dr. Bárth Dániel
vincze.kata@btk.elte.hu
barth.daniel@btk.elte.hu
Nyelvi Közvetítés Intézete
Fordító és Tolmácsképző Tanszék
Magyar mint Idegen Nyelv Tanszék
Benedek Enikő
Dr. Pap Andrea
benedek.eniko@btk.elte.hu
pap.andrea@btk.elte.hu
Ókortudományi Intézet
 
Dr. Kozák Dániel
kozak.daniel@btk.elte.hu
Orientalisztikai Intézet
 
Dr. Péri Benedek
Dr. Dezső Csaba
peri.benedek@btk.elte.hu
dezso.csaba@btk.elte.hu
Régészettudományi Intézet
 
Dr. Juhász Lajos
juhasz.lajos@btk.elte.hu
Romanisztikai Intézet
Francia Nyelv és Irodalom
Olasz Nyelv és Irodalom
Portugál Nyelv és Irodalom
Román Filológia
Spanyol Nyelv
és Irodalom
Dr. Kalmár Anikó
Dr. Huszthy Alma
Dr. Csaba Márta
Dr. Nagy Levente
Dr. Balázs-Piri Péter 
kalmar.aniko@btk.elte.hu
huszthy.alma@btk.elte.hu
csaba.marta@btk.elte.hu
nagy.levente@btk.elte.hu
balazs-piri.peter@btk.elte.hu
Szláv és Balti Filológiai Intézet
Szláv Filológia
Orosz Nyelv és Irodalom
Lengyel Filológia
Ukrán Filológia
Dr. István Anna
Dr. Pálosi Ildikó
Dr. Várnai Dorota
Dr. Kovács Oxana
istvan.anna@btk.elte.hu
palosi.ildikó@btk.elte.hu
varnai.dorota@btk.elte.hu
kovacs.oxana@btk.elte.hu
Távol-keleti Intézet
 
Dr. Pap Melinda
pap.melinda@btk.elte.hu
Történeti Intézet
 
Dr. Kökényesi Zolt 
kokenyesi.zsolt@btk.elte.hu