Germanisztikai Intézet

Cím: 1088 Budapest, Rákóczi út 5.
Telefon: 411 6500 / 4401
Fax: 460 4409
Honlap: https://germanisztika.elte.hu
E-mail: elte.germanistik@gmail.com


Vezetés

Vörösné Rada Roberta Dr. intézetigazgató, habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 4412
Szoba: Rákóczi út 5., 255
E-mail: rada.roberta@btk.elte.hu
Balogh F. András intézetigazgató-helyettes, habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 4331
Szoba: Rákóczi út 5, 207
E-mail: balogh.f.andras@btk.elte.hu
Vaskó Ildikó Dr. intézetigazgató-helyettes, habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 4313
Szoba: I. em. 105
E-mail: vasko.ildiko@btk.elte.hu

Munkatársak

Oláh Ágnes intézeti előadó
Telefon/Mellék: 4401
Szoba: R5, 254.
E-mail: olah.agnes@btk.elte.hu
B. Szabó Károly ügyvivő szakértő
Telefon/Mellék: 4317
Szoba: R5, 224
E-mail: b.szabo.karoly@btk.elte.hu
Selmeczi Tamás műszaki munkatárs
Telefon/Mellék: 4308
Szoba: R5, 257.
E-mail: selmeczi.tamas@btk.elte.hu
Markó-Markechné Zelei Edit adatkezelő (MTMT)
Telefon/Mellék: 2911
Szoba: alagsor 31.
E-mail: zelei.edit@btk.elte.hu

Oktatók

Ács Péter Dr. egyetemi docens
Telefon/Mellék: 4490
Szoba: Rákóczi út 5, 110
E-mail: acs.peter@btk.elte.hu
Annus Ildikó egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: 4337
Szoba: Rákóczi út 5., 106
E-mail: annus.ildiko@btk.elte.hu
B. Szabó Dezső Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 4401
Szoba: II. em. 24
E-mail: szabo.dezso@btk.elte.hu
Bijvoet, Martine nyelvtanár
Telefon/Mellék: 4320
Szoba: R5, 101.
E-mail: lesbories@t-online.hu
Brdarné Szabó Rita Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 4211
Szoba: 203
E-mail: szabo.rita@btk.elte.hu
Brenner Koloman Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 4316
Szoba: 201
E-mail: brenner.koloman@btk.elte.hu
Csúr Gábor Attila egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: 4338
Szoba: R, 107
E-mail: csga@student.elte.hu
Daróczi Ildikó egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: 4211
Szoba: Rákóczi út 5, 203
E-mail: daroczi.ildiko@btk.elte.hu
Geiblné Dr Erb Mária habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 4310
Szoba: 204
E-mail: erb.maria@btk.elte.hu
Feldné Knapp Ilona Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 4309
Szoba: R5 136
E-mail: knapp.ilona@btk.elte.hu
Gera Judit Dr. professor emeritus
Telefon/Mellék: 4314
Szoba: 104
E-mail: gera.judit@btk.elte.hu
Gyuricza Katalin egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: 4349
Szoba: 202
E-mail: gyuricza.katalin@btk.elte.hu
Hornyákné Huber Ágnes egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 4343
Szoba: Rákóczi út, 242
E-mail: huber.agnes@btk.elte.hu
Horváth Katalin egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 4349
Szoba: II. em. 202
E-mail: horvath.katalin@btk.elte.hu
Isztayné Teplán Ágnes egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: 4313
Szoba: 108
E-mail: teplana@caesar.elte.hu
Kerekes Amália Dr. habilitált egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 4318
Szoba: II. em. 209
E-mail: kerekes.amalia@btk.elte.hu
Kerekes Gábor Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 4348
Szoba: II. em. 23
E-mail: kerekes.gabor@btk.elte.hu
Kertes Patrícia egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: 4202
Szoba: 130
E-mail: kertes.patricia@btk.elte.hu
Király Edit Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 4210
Szoba: 208
E-mail: kiraly.edit@btk.elte.hu
Komlósiné Knipf Erzsébet Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 4401
Szoba: Rákóczi út 5., 205
E-mail: knipf.erzsebet@btk.elte.hu
Korencsy Ottó Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 4336
Szoba: 236
E-mail: korencsy.otto@btk.elte.hu
Kukorelli Eszter egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 4343
Szoba: II. em. 24
E-mail: kukorelli.eszter@btk.elte.hu
Kurdi Imre Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 4236
Szoba: Rákóczi út 5., 238
E-mail: kurdi.imre@btk.elte.hu
Dr. Müller Márta habilitált egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 4332
Szoba: II. em. 241. szoba
E-mail: muller.marta@btk.elte.hu
Nagy Rita Ágnes egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 4319
Szoba: 240
E-mail: nagy.rita@btk.elte.hu
Nagy Roland egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 4321
Szoba: 102
E-mail: nagy.roland@btk.elte.hu
Orosz Magdolna Éva Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 4312
Szoba: II. emelet 206.
E-mail: orosz.magdolna@btk.elte.hu
Dr. Perge Gabriella egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 4202
Szoba: 130
E-mail: perge.gabriella@btk.elte.hu
Péteri Attila Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 4345
Szoba: 237
E-mail: peteri.attila@btk.elte.hu
Péteri Vanda egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: 4337
Szoba: 106
E-mail: peteri.vanda@btk.elte.hu
Réthelyi Orsolya Flóra habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 4209
Szoba: I. em. 103
E-mail: rethelyi.orsolya@btk.elte.hu
Simonfi Eszter egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: 4320
Szoba: 101
E-mail: simonfi.eszter@btk.elte.hu
Soós Anita Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 4338
Szoba: I. em. 107
E-mail: soos.anita@btk.elte.hu
Varga Krisztina Anikó egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 4343
Szoba: II. em. 242
E-mail: mujzer-varga.krisztina@btk.elte.hu
Varga Orsolya Dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 4209
Szoba: 103
E-mail: varga.orsolya@btk.elte.hu
Varga Péter Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 4376
Szoba: Rákóczi út 5, 207
E-mail: varga.peter@btk.elte.hu
Vargyas Anna egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 4349
Szoba: II. em. 202
E-mail: vargyas.anna@btk.elte.hu
Vesztergom Janina egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 4320
Szoba: 104
E-mail: jvesztergom@caesar.elte.hu
Zsámbékiné Domsa Zsófia egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 4341
Szoba: 109
E-mail: domsa.zsofia@btk.elte.hu

Tanszékek